Minimalistické květinové výzdoby, které rozzáří každý prostor: Tyto působí velmi sofistikovaně!

on

Jednoduché a minimalistické interiéry patří k nejnovějším trendům v oblasti bytového designu. Moderní příbytky s co nejmenším počtem nábytku či detailů můžete dotvořit vkusně zvolenými květy, které rozzáří vás minimalistický prostor. Nechte se inspirovat!

I vy jste milovníky moderních interiérů, které dýchají minimalismem a čistotou? My v redakci preferujeme zařízení příbytků, které je laděné ve stejných tónech a místy působí chladně či stroze. Zjistili jsme však, co dokáže tento styl zařizování interiéru opravdu ozvláštnit a dodat mu potřebný pocit domova. Odpovědí jsou živé květiny, které vdechnou do prostoru jakýsi život. Nechte se překvapit!

moderní prostory
Velké moderní prostory působí mnohdy velmi otevřeně a potřebují vdechnout jakýsi život. Skvělou volbou mohou být palmové listy, které jsou ideálním prvkem do prostorných bytů. Nejenže dodají celému interiéru tu správnou atmosféru, ale zároveň navodí dovolenkový pocit. Vsaďte na exotickou palmu a nechte se unášet pocitem relaxu a oddechu.

živé květiny
Je až neuvěřitelné, jakou sílu dokáže mít kytice živých květin. I prosvětlená hala může působit tmavým dojmem, pokud v ní nejsou zvoleny ty správné prvky a detaily. Barevná kytice čerstvých květů dokáže opravdové divy a vašemu interiéru dodá ten správný šmrnc a styl. Zvolte sezónní květiny a vložte je do skleněné vázy, hned uvidíte tu změnu ve vašem bytě!

Jemnost a čistota
Jednoduchý a minimalistický prostor je přímo ideálním místem pro bílé orchideje. Inspirujte se touto obývacím pokojem, která je zařízena v provensálském stylu. Právě tento typ květů dodá celé pokoji dokonalou symfonii a klid. Nechte se inspirovat tímto interiérovým designem a pořiďte si do vašeho bydlení květ, který je znakem jemnosti a čistoty.

výrazný detail
I v obývacím pokoji s barevnými prvky může cosi chybět. Příkladem toho je i tento showroom, jehož dominantním prvkem je ohnivá červená sedačka. Tomuto prostoru je však důležité vdechnout atmosféru domova a pocitu bezpečí. Váza čerstvých květů je ideálním příkladem toho, jak toho docílit. Stačí když vsadíte na jednoduché zelené listy s minimalistickou ozdobou a váš prostor se celý rozzáří.

Nenápadné, no přece efektivně
Přesně takové jsou pokojové květiny, které jsou použity v tomto stylovém příbytku. Nepatří k výrazným částem celého prostoru, ale i tak jsou důležitou součástí. Tyto pokojové květiny jsou jednoduchým doplňkem, ale zároveň tvoří tu pravou atmosféru domova a pohodlí. Bez nich by to zkrátka nešlo!

Nenechte si ujít