Kancelářské stoly vhodné do domácností i společností

on

Rozhodli jste se, že je načase pořídit si domů pořádný kancelářský stůl, protože jste díky covidu velmi často na „home office“? Anebo potřebujete důmyslně zhotovený typ kvůli dětem, které budou za pár let dospělé, hodiny denně tráví u počítače a studia, a není vhodné, aby seděly u stolu v jídelně? Možná ale chcete koupit nové kancelářské stoly do vaší společnosti, aby působily reprezentativně zvlášť v okamžicích, kdy máte jednání o důležitých obchodech.

Krásné bílé stoly

Moderní jsou stoly bílé, které se také skvěle hodí do každého interiéru, co se jeho barvy týče. Bílé kancelářské stoly vám zajistí prosvětlení celého pokoje, a tak jsou skvělou volbou i do malých kanceláří. Hodí se i do domácností, tam, kde není zbytí a kancelářský stůl potřebujete chtě nechtě umístit do obýváku nebo ložnice, protože jinde na ně není místo. To, že je skvělý i do studentských pokojů, není třeba zdůrazňovat. 

K dostání je spousta typů těchto psacích stolů, ať už chcete jednoduchý jen s hlavní deskou, nebo propracovanější, který bude mít pracovní desku a pod ní druhou vysunovací desku, také po stranách stolek se šuplíky nebo skříňkou. Pro uložení dokumentů, školních potřeb, knížek je lepší mít úložné prostory. Jestliže máte stolní počítač, je potřeby myslet i na umístění mechaniky.

Stoly v dekoru dřeva

Co se týče hnědých počítačových stolů, které mají design dřeva, velmi oblíbené jsou stoly dub Sonoma. K nejprodávanějším patří počítačový stůl Star Dub sonoma, díky jeho nízké ceně. Aktuálně je spousta nábytku v oblíbeném dekoru dubu Sonoma v akci se slevou 25 %. O něco dražší, ale zase s prostorem na šanony nebo jiné předměty, je pak počítačový stůl s regálem MALAX za 1 059 Kč. 

Podívejte se na kompletní nabídku obsahující i komody dub Sonoma, sedací soupravy, koupelnový a zahradní nábytek, dětský nábytek nebo nábytek do ložnice a předsíně i mnohý jiný za skvělé ceny. 

Nenechte si ujít

Jak definovat safari styl bydlení, který ovládne rok 2022?

Zajímáte se o svět bytových doplňků a rádi sázíte na to, co je zrovna in? Příští rok se neponese v duchu minimalismu, jako tomu...