Bytové doplňky ve venkovském stylu, které dodají vašemu bydlení provensálsku nádech: Inspirujte se!

on

Milujete francouzský venkov a detaily spojené s provenálskym stylem? Máme pro vás jedinečnou inspiraci v podobě designérských kousků nábytku, které vykouzlí s vaším příbytkem opravdové divy!

Pocit domova, letních rezidencí, filmových interiérů a romantických vjemů evokuje v mnoha lidech zejména provensálsku styl. Tato kategorie by se dala charakterizovat jako jemná, stylová a s nádechem retra. Využijte svou fantazii a zakomponujte do vašeho příbytku designérské doplňky a různé detaily, které splňují podmínky tohoto obdobného stylu.

designérské kousky
Designérské křeslo je kusem nábytku, který patří k nadčasovým investicím do vašeho bydlení. Milovníci interiérového designu vždy investují do kvalitního nábytku, který v sobě skrývá hluboký příběh či dlouhou historii. Tento koutek na čtení vytváří přímo idylickou atmosféru a je propojen s provensálským stylem. Všimněte si propojení přírodních materiálů a krémových odstínů, které jsou typické pro tento styl.

Připomínající letní rezidenci
Přesně tak na nás působí tato minimalistická ložnice, která svým mohutným nábytkem vytváří velmi příjemný příjemný dojem a vy se v ní budete cítit jako doma. Prvky v této místnosti jsou navrženy tak, aby budily dojem letního příbytku. V této ložnici byste se zaručeně cítili jako na dovolené u moře.

Inspirace v stolování
Základem provensálského stylu je i kladení důrazu na kuchyni a její doplňky. Inspirujte se nezaměnitelným stylem francouzského venkově s propojením moderních detailů a vneste do vaší kuchyně ten správný šmrnc. Návrat hlásají i ozdobné skleněné poháry či vázy, které se dokonale hodí k tomuto designérskému stylu.

Nenechte si ujít

Jak definovat safari styl bydlení, který ovládne rok 2022?

Zajímáte se o svět bytových doplňků a rádi sázíte na to, co je zrovna in? Příští rok se neponese v duchu minimalismu, jako tomu...