Jak uspořádat večeři pro přátele s dokonalou výzdobou? S našimi tipy to zvládnete hravě

on

Pozvali jste k sobě na večeři pár přátel a nevíte si rady s dekorací vašeho stolu? To je ideální čas na překvapení vašich přátel s jedinečnou výzdobou, se kterou vám nyní poradíme.

Díky několika jednoduchým tipem budete moci zdobit váš stůl způsobem, který ponechá všech vašich přátel v milém překvapení. Přečtěte si tento článek a získejte několik nápadů, jak dekorovat stůl na večeři s přáteli. Tyto originální a stylové tipy vás udělají dokonalým hostitelem.

Tacos
Zaprvé se rozhodněte, zda chcete nabízet jídlo ve formě večeře nebo bufetu, který může vytvářet méně nepořádku a ušetřit místo. Pokud se rozhodnete mít klasickou večeři, měli byste zvážit, kde budou sedět lidé. Snažte se ujistit, že každý host bude mít dostatek prostoru, aby se mohl pohodlně pohybovat a všichni se budou cítit maximálně komfortně. V barvách vsaďte na aktuální trendy, mezi které patří například tmavá modrá.

Pro více hosty
Pokud chcete, aby vaše večeře s přáteli byla úspěšná, můžete se pokusit smíchat své hosty a pokusit se zařadit mezi ty, kteří mají toho nejvíce společného. Pokud se rozhodnete pro tuto ideu, stačí použít běžné jmenovky, kde můžete napsat jména své hosty. To může být jiné a zábavné, zvláště pokud se hosté navzájem neznají. Při dekoraci pro více hosty vypadají dobře ozdobné květy uprostřed stolu.

minimalistické detaily
Při zdobení stolu se pokuste použít jednotlivé detaily bez použití zbytečně velkého množství květů nebo vyčnívajících předmětů. Jednoduchý svícen se svíčkou či minimalistická váza vypadá opravdu dobře pro příležitostnou večeři. Řiďte se pravidlem, že méně je někdy více.

květinové vzory
Inspirujte se touto extravagantnější dekorací a vyzdobte svůj stůl ve stylu rozkvetlé louky. Už na první pohled je vidět, že tento styl v sobě skrývá specifický podpis a celkový vzhled a dojem je více než pútavý.Nápomocné vám budou i živé květiny či elegantní detaily ve formě stuhy.

Nenechte si ujít

Jak definovat safari styl bydlení, který ovládne rok 2022?

Zajímáte se o svět bytových doplňků a rádi sázíte na to, co je zrovna in? Příští rok se neponese v duchu minimalismu, jako tomu...