Vítejte na prohlídce 3 koupelen, které vznikly online

on

Nádhernou koupelnu snů, která vám bude dělat radost dlouhá léta, si můžete rychle a snadno zařídit online z pohodlí vašeho domova! Inspirujte se majiteli 3 stylových koupelen. Ti se spolehli na služby koupelnového studia, které již řadu let pomáhá zájemcům zařizovat koupelny také online. Zákazník si tak může vybrat nejen obklady a dlažbu, ale také koupelnové vybavení, jako je umyvadlo, vana, baterie, sprchový kout či koupelnový nábytek. První majitelka zvolila do své koupelny kombinaci imitace mramoru a kamene, druhá vsadila na zajímavý mix – velkého formátu dlažby a malých kachliček a třetí majitel upřednostnil jednoduchou imitaci betonu. Proč se tito lidé rozhodli pořídit koupelny online? A jak jim dodavatel pomohl při výběru?

1. Dvojí elegance: mramoru a kamene

První majitelka koupelny se rozhodla pro nákup online zejména proto, že z důvodu pandemie a lockdownu neměla možnost shánět koupelnové obklady a dlažbu osobně na prodejnách. Spolehla se na služby koupelnového studia M.B.KERAMIKA, které má s prodejem koupelen online mnohaleté zkušenosti a zákazníkům poskytuje špičkový poradenský servis. Výsledkem spolupráce je koupelna, v niž vyniká krása dvou keramických imitací – mramoru a kamene ve velkém formátu.

Součástí koupelny jsou mimo jiné moderní skříňky pod umyvadlo, stylová umyvadla a zrcadlo ve stříbrném rámu.

Na jedné z fotografií níže si můžete všimnout, že keramická dlažba je položena také ve sprchovém koutu místo sprchové vaničky. Toto řešení je dnes nedílnou součástí moderních a originálních koupelen.

Na podlaze je položena velkoformátová dlažba s názvem Bela. Na stěně, včetně sprchy, je obklad imitující mramor, který se jmenuje Posh.

Jak podle majitelky proběhl běžný nákup koupelnových obkladů a dlažby přes internet? „Lépe jsem zvolit nemohla. Online specialistka mi na každou otázku dovedla během chvilky odpovědět a poslat mi buď fotku, katalog nebo i video dlažby a obkladů, které mě zaujaly. Po telefonu jsme spolu probíraly výhody i nevýhody dlažby i obkladů, a jak se jednotlivé keramické imitace budou čistit. Řešily jsme vše, o čem člověk přemýšlí, když dělá rekonstrukci. Pomohla mi ujasnit si, co vlastně chci,“zhodnotila průběh komunikace zákaznice s tím, že komunikace probíhala přes online chat, e-mail a telefon.

V koupelně zákaznice nechybí stylové vybavení – modro-zlatá umyvadla na desku či designové baterie.

Chloubou koupelny je velkoformátová dlažba imitující kámen v rozměru 60×120 cm, stěny zkrášluje koupelnový obklad imitující mramor ve formátu 25×85 cm. Zákaznice zvolila velké formáty v lesku zejména proto, že dle jejích slov působí luxusně. Černo-bílá kombinace přispívá k elegantnímu dojmu z koupelny. Zákaznici se velmi zamlouvá, že díky velkým formátům je v koupelně méně spár, a tak je i úklid snadnější. „Čím méně času strávím úklidem dlažby a obkladů, tím více času mohu věnovat třeba koupeli ve vaně,“ řekla majitelka koupelny s úsměvem.

Detail koupelny, jejíž součástí je také stylová vana do prostoru.

2. Zajímavý mix malého a velkého formátu

Na nákup online vsadila také další majitelka koupelny. Jak byla spokojená? „On-line specialistka byla ochotná se mnou komunikovat dokonce i ve večerních hodinách. To velmi oceňuji. Měla také výborný přehled o sortimentu a na základě mých představ mi ihned doporučovala obklady a dlažby v požadovaném designu. Posílala fotografie produktů a doporučovala vhodná řešení. Online nákup obkladů a dlažeb byl kvůli covidovým opatřením pro moji rodinu tak trochu nutností, ale ničeho nelituji, právě naopak. Byla jsem mile překvapená, jak rychlý a jednoduchý měl výběr a následný nákup průběh,“popsala své zkušenosti s nákupem majitelka.

M.B.KERAMIKA ji také zaslala vybrané vzorky obkladů a dlažby domů pro usnadnění rozhodování a následně zajistila dopravu objednaného zboží. Firma má některé obklady a dlažby skladem, sortiment pravidelně rozšiřuje o novinky.

Dlažba v imitaci perského koberce ladí v koupelně s bílým obkladem ve tvaru cihliček. Nechybí zde stylová vana a designová sprchová baterie.

Tato koupelna je výborným příkladem toho, jak skvěle mohou vedle sebe vypadat malé i velké rozměry dlaždic, když se správně barevně zkombinují. Na podlahu zákaznice zvolila dlažbu v imitaci perského koberce v rozměru 60×60 cm. Ta je použita i jako obklad na část stěny – nad vanu, za umyvadlo a za WC. K dlažbě se dokonale hodí bílý lesklý koupelnový obklad ve tvaru „malých cihliček“, který má formát 10×30 cm.

Dlažba imitující perský koberec byla pro mě láskou na první pohled. Na zeď jsme použili jednobarevný, světlý obklad v retro stylu z keramiky tak, aby design dlažby zůstal v hlavní roli. Bílá barva obkladu a jeho lesklý povrch koupelnu rozzářily,“ popsala majitelka.

Keramická imitace koberce je v koupelně použita i jako obklad na stěnu, jako například za vanu či umyvadlo.

Specialisté firmy jsou tady také pro vás – 7 dní v týdnu až do 21:30.Rádi vám doporučí nejen koupelnové obklady a dlažbu – různé keramické imitace, ale také sanitární keramiku, vany, sprchové kouty či baterie. Napište na online chat a požádejte o návrh koupelny dle vašich představ.

3. Jednoduchá tvář betonu a mozaiky

Koupelnu z pohodlí svého domova si pořídil i zákazník, který preferuje moderní a minimalistický styl. Jeho koupelně vévodí keramická imitace betonu, která působí čistě a elegantně. Majitel dlažbu využil i jako obklad na stěnu na celou plochu koupelny. Dlažba má světle šedou barvu a koupelna tak působí vzdušným dojmem. Na podlaze koupelny je položena mozaika ze stejné koupelnové kolekce. S obkladem a dlažbou v imitaci betonu dokonale ladí koupelnový nábytek v dekoru dřeva.

Zákazník má v koupelně dlažbu imitující beton Art, která je položena i na stěně. Ve sprše je mozaika, která je součástí této koupelnové kolekce.

Nenechte si ujít

Jak definovat safari styl bydlení, který ovládne rok 2022?

Zajímáte se o svět bytových doplňků a rádi sázíte na to, co je zrovna in? Příští rok se neponese v duchu minimalismu, jako tomu...