Který druh kuchyňského dřezu je nejlepší?

on

Přemýšlíte o tom, který kuchyňský dřez si vybrat? V dnešní době existuje mnoho materiálů i provedení, které nabízejí rozdílné možnosti. Víte, který dřez je nejlepší?

Nerez je odolná

Jako první možnost, se kterou se během výběru dřezu setkáte, je nerezový materiál. Tento kvalitní produkt je vytvořen z chromoniklové oceli. Čím se vyznačují kuchyňské dřezy z tohoto materiálu? Díky kompaktnímu materiálu jsou odolné a při porušení povrchu jsou barevně stálé. Nerezový dřez odolá i vysokým teplotám a nijak jen nezmění ani používání běžných mycích prostředků. Nerez je antibakteriální a velmi dobře se udržuje. Po ukončení životnosti je takový dřez plně recyklovatelný.

Granitový dřez nabízí různé barvy

Přemýšlíte o možnosti, která by nejen prakticky splnila požadavky pro pohodlné omývání nádobí, ale také stylově doplnila celek vaší kuchyně? Podívejte se na nabídky granitových dřezů. Tyto materiály není problém sehnat v čistě bílé variantě, stejně jako v černé, nebo v celé řadě barev. Materiál je vhodný pro práci s potravinami, zároveň se vyznačuje vysokou tepelnou odolností. Granitové dřezy seženete v nepřeberném množství tvarů a provedení.

Tectonite dřezy jsou lehké a odolné

Další možnost je dřez z materiálu tectonite. Futuristicky řešené stylové kousky jsou zhotoveny z materiálu, který se běžně používal pouze ve vysoce profesionálním provozu automobilového průmyslu. Jaká je největší výhoda tectonitu? Dokáže odolat i silnému opotřebení. Hodí se do všech prostorů, kde to s praktičností i stylem myslíte skutečně vážně. Nová kuchyně se tak bez tohoto materiálu, který je nejen pevný, ale také lehký, skutečně neobejde.

Který ze zmíněných materiálů je pro dřez nejlepší? Přeci ten, který si zvolíte zcela sami podle svých potřeb. Zatímco někdo dává přednost vysoké odolnosti, pro jiné je představa stylově a barevně čisté kuchyně směrodatným kritériem.


Kuchyňské dřezy dnes mohou mír různé tvary, kruhový, čtvercový nebo i jiný specifický. Vyberte podle toho jakou máte dispozici kuchyně.


Nenechte si ujít

Jak definovat safari styl bydlení, který ovládne rok 2022?

Zajímáte se o svět bytových doplňků a rádi sázíte na to, co je zrovna in? Příští rok se neponese v duchu minimalismu, jako tomu...