I v zimě mohou váš interiér zdobit květy: Inspirujte se výběrem těch nejkrásnějších voňavých dekorací na zimní období

on

Zima už dávno nemusí působit chladně a ledově. Zútulněte si svůj interiér podobně krásnými kyticemi a potěšte své smysly.

Skutečná krása jednoduché bílé
Květiny v domě dokáží opravdové zázraky. Nebojte se je proto iv případě vánočního období, právě naopak. Zkuste je sladit se svou výzdobou a vyčarujte tak ve svém obýváku nádherný shluk čisté bílé barvy. Správné laděné kytice dokáží opravdové zázraky a váš domov se díky nim změní na pohádku.

Klasická červená je tak vánoční
Jemné šipky, jablíčka nebo jen obyčejná vánoční růže dokáže neskutečně hodně pokud jde o vyplnění a zútulnění interiéru právě na Vánoce. Většina z nás ladí své stromky do červena, proto je tato barva skvělým doplňkem i co se týče zbytku výzdoby. Nemusíte ji použít v každé pokoji, avšak jeden či dvě originální vázičky ničemu neublíží.

Využijte jehličí, je to jednoduché
Zimní kytice se dají dělat skutečně z čehokoli. Nejlepší je však využít přesně to, čeho je právě v zimním období nepočítaně. Jemná kombinace jehličí a šišek působí nejen svátečně, ale skutečně originální a přitom nenuceně. Neutrální zelená barva skvělé doplní každý interiér a nenaruší přitom žádnou další výzdobu, kterou plánujete svůj příbytek „zvianočniť“.

Vysoké vázy dokážou divy
Nechce se vám příliš vymýšlet a přesto byste si svůj obývací pokoj či předsíň rádi zkrášlili něčím netradičním? Vsaďte na pár větviček či šipek ve vysoké váze a sledujte, jak se váš interiér opticky změní. V tomto případě sutočne netřeba mnoho a minimalistická kytice v obrovské váze udělá většinu práce za vás.

Jemné růžové tóny
Pokud máte rádi něžnost, přineste ji do svých domovů i tyto Vánoce. Stačí jen to, abyste uprostřed stolu položili takovou jemnou světle růžovou kytici a máte vyhráno. Ostatní už jen dozdobte do jemně hnědé či pudrové a krásná zimní dekorace v podobě kytice je na světě. Nic netřeba přehánět, a právě tato barva je toho důkazem.

Nenechte si ujít

Jak definovat safari styl bydlení, který ovládne rok 2022?

Zajímáte se o svět bytových doplňků a rádi sázíte na to, co je zrovna in? Příští rok se neponese v duchu minimalismu, jako tomu...