6 aktuálních trendů pro vánoční stromky: Ozdobte ho podle stylu, který vám je nejbližší!

on

Už o malou chvíli přijde čas vytáhnout vánoční ozdoby a postavit stromek, který vám bude zpříjemňovat vánoční svátky a zkrášlovat váš interiér. Přemýšleli jste už nad tím, do jakého stylu ho budete ladit tento rok?

vykouzlí

Pokud si nevíte rady, jaké barevné akcenty či celkový styl vašeho vánočního stromku zvolit, máme pro vás pár jedinečných tipů. Letos přišlo do módy hned několik trendů, které vám aktuální představíme. Nechte se inspirovat naším výběrem a ozdobte si stromek podle těchto horkých novinek.

okázalý styl
Tento živý vánoční stromeček ozdobte bílými a stříbrnými ozdobami, na získání jednoduchého ale zároveň úžasného efektu. Nesmí chybět třpytivé světýlka a stuha, která zjemní celkový vzhled a vašemu stromečku dodá slavnostní šmrnc. Líbí se nám sladění tón v tónu, které krásně dotváří celkový prostor interiéru.

slavnostní světýlka
Letos vyřaďte z vaší vánoční výzdoby nepraktické žárovky a místo toho se rozhodněte pro elegantní světýlka, které jsou zakryté až po vrcholu stromečku. Tento nenápadný detail dokáže s vaší výzdobou opravdové zázraky a vašim svátkem přivede tu správnou atmosféru. Můžete použít odstíny bílé a krémové ve spojitosti se sváteční zlatou a dovést vaši dekoraci k dokonalosti.

zasněžené větvičky
Letošní nejžhavější stromový trend? Přece nádherné zelené větve pokryté sněhovým bílým „práškem“ připomínajícím opravdový sníh. Vyzdobte si několik větviček na aktuální trend ve stylu sněhových závějí a dopřejte vašim dětem pocit pohádkových Vánoc. Tento moderní styl se skvěle hodí do minimalistických prostorů.

Nenechte si ujít

Jak definovat safari styl bydlení, který ovládne rok 2022?

Zajímáte se o svět bytových doplňků a rádi sázíte na to, co je zrovna in? Příští rok se neponese v duchu minimalismu, jako tomu...