Stylové boxy a koše do domácnosti: Skryjte nepotřebné věci do působivých dekorací

on

Dekorace, která splní účel. Tak lze nazvat boxy či koše, které vytvářejí příjemnou atmosrféru domova. Inspirujte se!

Vše je o detailech a v případě trendů v bydlení se to jen potvrzuje. Nepořádek na policích nahradily stylové boxy a koše, které se dají snadno zakomponovat do vašeho bydlení. Tento dekor vytváří útuplnú a velmi pohodovou atmosféru.

Botanika na každém rohu
Zeleň, listy a dřevo. Eko mánie stále neustupuje a v případě interiérových dekorací je stále v kurzu. Stejně tak různá provedení košů jako úložných dekorací. Můžete přes něj volně přeložit bílou deku a knihu. Vrstvení je oceněno iv této oblasti, nejen v módě.

Nádech romantiky a studené květinové tóny
Klasické krabice ozvláštněné potiskem. Studené tóny květů či imitace mramoru patří mezi oblíbené prvky blogerek. Skvěle zapadnou do minimalistického stylu v zemitých odstínech.

Tzv. cozy styl, který je úzce propojen se severským stylem života „hygge“. Obklopení se samými pozitivními věcmi vytváří pocit štěstí. Je důležité, abychom se ve svém domově cítili nejlépe. Pletené košíky jsou součástí interiérů.

Office krabice v duchu minimalismu
Office boxy, které známe z dávných amerických filmů, nemusí patřit jen do kanceláře. Klidně je můžete položit na skříň či šatník a dosáhnete tak příjemný kontrast. Nemusíte se bát ani kombinace různých barev. Nespojujte však dvě a více barev ze stejných krabic.

Nenechte si ujít

Realizace nového oplocení se vším všudy

V současné době je velmi obtížné najít skutečně ten nejlepší možný plot. Je potřeba, abyste i vy věděli, kde ty ploty skutečně stojí za to,...