Orsay

on

V centru pozornosti módní značky Orsay je žena. A to žena sebevědomá, která si umí poradit v každé životní situaci.

Jasné cílené značky na ženy vyplývá i z minimalistického loga Orsay, které je vyvedeno v růžové barvě. Ve stejném duchu jsou pak designovány i jednotlivé provozovny, které spojuje hlavně typická růžová společně s mottem „Thank God I’m a Woman“.

Klíčové je rozdělení oděvů do kolekcí city, casual a party. Cílem značky je však nejen nabídnout zákaznicím stylové oblečení, ale být pro své klientky také osobním stylistou, který nabídne aktuální stylingové tipy a další inspirativní módní novinky.

V České republice najdeme Orsay převážně v krajských a okresních městech, obchody vznikly především v obchodních centrech.

Zákaznice si mohou užít pravidelné sezónní akce a slevy, případně se stát členkami Orsay klubu a využít tak celé řady dalších atraktivních výhod. Snaha o příznivé ceny zároveň nijak nedegraduje kvalitu, oděvy z dílny Orsay procházejí pravidelným testováním. K této značce se hodí šperky.

Nenechte si ujít

Jak definovat safari styl bydlení, který ovládne rok 2022?

Zajímáte se o svět bytových doplňků a rádi sázíte na to, co je zrovna in? Příští rok se neponese v duchu minimalismu, jako tomu...