Interiér s nádechem francouzské elegance: Můžete si ji vytvořit také díky správně zvoleným detailům!

on

Přinášíme vám tipy, jak si zařídit příbytek ve stylu francouzské elegance. Tato změna vás potěší nejen po vizuální stránce, ale i pocitově. Vždyť, kdo by nechtěl bydlet v bytě s nádechem Paříže?

Nechte se inspirovat výběrem různých interiérů, ve kterých dominují prvky francouzského stylu. Nepotřebujete velké změny či rekonstrukce, abyste dosáhli kýžený efekt. S malými triky si můžete zařídit váš příbytek ve stylu jedinečné elegance a dokonce vám to nezabere ani mnoho času. Přesvědčte se sami!

dorůžova
Pařížské byty jsou známé svým moderním provedením a minimalismem. Vždy v nich však najdete roztomilé detaily v podobě nástěnných ozdob, ložnicových detailů či živých květin. V tomto případě se můžete inspirovat růžovým odstínem, který nenásilně zkrášluje interiér této pokoje.

umění
Francouzi jsou velkými milovníky umění, o čemž svědčí i jejich byty. Typickým znakem pařížských příbytků jsou drahé obrazy od známých či méně známých umělců a také různé umělecké předměty, které dotvářejí celkovou atmosféru. A toužíte po elegantním interiéru, umění je tou správnou cestou.

Černá a bílá
Ačkoliv jsou milovníky umění, barev a různorodosti, umí ocenit i jednoduchost v podobě černo- bílých kombinací. Tato koupelna je dokonalým příkladem toho, jak sladit černou s bílou a přitom zaujmout. Tuto koupelnu bychom spokojeně mohli označit jako provedení dokonalosti.

sušené květiny
Kdo nezná kouzlo sušených květin, neví co je dobré. Tato dekorace dokáže opravdové zázraky a je jen na vás, jak se ji budete snažit využít. Inspirujte se tímto jídelním stolem, který je opět ukázkou jednoduchosti a krásy. Francouzské byty jsou plné sušených květin, které dodávají celému prostoru nádech elegance.

Jako ve filmu
Typickými prvky francouzského stylu jsou i vany na vyvýšených nožičkách, které známe ze starých filmů. Právě tento prvek vytváří nezaměnitelnou atmosféru a vy se budete ve vaší koupelně cítit, jako pravá Pařížanka. Věřte či ne, ale pokud jednou vyzkoušíte tuto vanu, už nikdy nebudete chtít jinou.

Trendy „kýč“
Podobně jako v módě i v interiéru se trendy obměňují a čas od času se zkombinuje klasika s nadčasovostí. I když některé potisku a grafiky mohou pro někoho působit jako kýč, pokud ho vhodně zkombinujete, dosáhnete jedinečný efekt.

Nenechte si ujít