Podzimní atmosféra ve vašem bytě pomocí správně zvolených doplňků: Víme, jak na to!

on

Zařizování vašeho interiéru může být opravdovou zábavou, stačí když popustíte uzdu fantazie a vložíte do vašeho díla kus svého srdce. Podzimní bytové esence si můžete vykouzlit s naší pomocí.

Studené odstíny krémové a béžové jsou ideální volbou
Přicházející podzim ve vašem příbytku s tematickou potiskem
Dodejte vašemu bytu ten správný nádech s podzimními doplňky

Přinášíme vám jedinečnou inspiraci, která vám pomůže při zařizování vašeho příbytku. Toužíte po nové ložnici, kuchyni či vdechnout vašemu bytu tu správnou atmosféru? Nemusíte patřit k bytovým designérům, abyste tuto změnu dokázali vytvořit i sami. Víme, jak na to!

Studené odstíny béžové
K aktuálním trendům v bytovém designu bychom mohli zařadit i barvu, která je momentálně velmi vyhledávanou a oblíbenou. Studené odstíny béžové a šedé jsou nejen skvělou kombinací do vašeho příbytku, ale zároveň vytvářejí správnou podzimní atmosféru. Můžete ji použít na vašem nábytku, závěsech či menších doplňků a také mixovat její různé odstíny. Hodí se téměř ke všemu!

Tematická potisk
Roztomilá potisk s prvky podzimu je dalším bodem, který dodá vašemu bytu ten správný nádech a atmosféru. Je jen na vás zda ji zakomponujete v kuchyni nebo ložnici, myslete však na to, že je to výrazný prvek, se kterým je třeba pracovat opatrně. Podzimní potisk se nám líbí na závěsech, ložním povlečení či ubruse. Působí to velmi vkusně a decentně.

hřejivé detaily
Interiérový design nabízí množství variací, které můžete využít ve vašem příbytku. Inspirovat se můžete různými styly daných zemí a vybrat si to, co je vašemu srdci nejbližší. Pokud preferujete pocit teplého domova, kde se vaše návštěva či blízcí budou cítit příjemně, vsaďte na teplejší odstíny a přírodní materiály. Dřevo je tou nejlepší volbou a pokud k němu přidáte ty správné doplňky, výsledek bude stát zato.

S nádechem luxusu
Přivítejte podzim ve velkém stylu a dodejte vaší ložnici zcela nový rozměr. I v tomto případě jde zejména o barvy a správně zvolené doplňky, které dodají pokoji tu pravou podzimní atmosféru. Inspirujte se luxusním stylem a využijte kombinaci stříbrné a mentolové. Věřte či ne, ale souhra těchto dvou barev je opravdu okázalá.

dominantní barvy
Mezi dominantní barvy podzimu patří i královský odstín, který by neměl chybět ani ve vašem interiéru. Zlatá barva evokuje pocit bohatství, ale také domova a proto je ideální volbou pro váš nový byt. Využijte ji na netradičních místech, jako například v kuchyni. Inspirovat se můžete i naším výběrem, kde můžete vidět dokonalé propojení odstínů zlaté a přírodních materiálů. Tato kombinace vás zkrátka nikdy neomrzí.

Slevový kód Popron Vám pomůže ušetřit při koupi vánočních dárků.

Nenechte si ujít

Jak definovat safari styl bydlení, který ovládne rok 2022?

Zajímáte se o svět bytových doplňků a rádi sázíte na to, co je zrovna in? Příští rok se neponese v duchu minimalismu, jako tomu...