Interiér inspirovaný podzimní přírodou: Ukážeme vám, jaká síla tkví v neutrálních barvách!

on

Zařiďte si svůj příbytek v přírodních odstínech a nechte se unášet atmosférou pravé podzimu. Pokud zakomponujete do vašeho interiéru ty správné barvy, dokážete tím změnit celkové vnímání prostoru. Nechte se inspirovat.

Dnes vám ukážeme, že síla tkví v neutrálních barvách. Proč? Protože jsou nadčasové, hodí se do jakéhokoliv interiéru bez ohledu na styl a působí uklidňujícím. V redakci feminity jsme pro vás vybrali kolekci nábytku, dekorací a textilií, které snadno zapadnou do vašeho aranžování.

Jako v pohádce
Světlé odstíny béžové a krémové patří k aktuálním trendům této sezóny. Tento interiér působí velmi jemným a sofistikovaným dojmem a celé zařízení tohoto příbytku je laděné tón v tónu. Inspirujte se zimním královstvím a vytvořte si v obývacím pokoji tu pravou atmosféru přírody.

pocit domova
Obývací místnost laděná do venkovského stylu připomíná místy chalupu či romantickou dovolenkovou chatu. Dominantním prvkem je v tomto případě dřevo, které svými odstíny vytváří tu správnou kombinaci. Použitím přírodních materiálů v tomto zařízení, vniknete vašemu prostoru pocit domova.

inspirované přírodou
Interiér inspirovaný přírodou je tou správnou volbou pro všechny z vás, kterým chybí dotek a propojení s přírodou. Nejčastějším problémem ve velkoměstech je absence lesů či luk, které dokonale prospívají i vašemu vnímání a psychice. Vytvořte si vlastní oázu klidu a zakomponujte do ní prvky dřeva a přírodních materiálů.

Nenechte si ujít

Jak definovat safari styl bydlení, který ovládne rok 2022?

Zajímáte se o svět bytových doplňků a rádi sázíte na to, co je zrovna in? Příští rok se neponese v duchu minimalismu, jako tomu...