Kovové garnýže vydrží nejvíce. Proč si je zvolit?

on

Garnýže jsou neodmyslitelnou součástí každé domácnosti. Pro jejich výběr existuje celá řada možností. Proč si zvolit kovové garnýže? Jaké jsou jejich největší přednosti?

Materiál, který nemá konkurenci

Těžko byste hledali materiál, který toho při zatěžkávací zkoušce v domácnosti vydrží tolik jako kov. Garnýže z tohoto materiálu jsou tím nejlepším, co si domů můžete pořídit. Tento prvek si zvolíte jednou a bude vám sloužit neomezeně až do doby, než se rozhodnete pro jiný design vašeho interiéru. Kovové garnýže zkrátka budou svou úlohu plnit skutečně výborně. Na rozdíl od plastových záclonových tyčí, jejichž životnost je velmi omezená, se vám dostává toho nejlepšího, co na trhu je.

Je libo krásu?

Kovové záclonové tyče se vyrábějí v celé řadě povrchových úprav. Pokud si tedy přejete splnit sen a konečně si doladit místnosti podle svých představ, bude pro vás výběr velkou radostí. Designové prvky, které skvěle dotváří náladu a stylovou čistotu místnosti, se dají pořídit v barvách, které jsou vhodné pro všechny druhy interiérů. Výběr usnadňuje také koncovka, která má různý tvar a provedení.

Unese záclonu i závěsy

Sháníte garnýž, která bez problémů vyhoví i těm největším požadavkům na nosnost? Kov je materiál, který vás nezklame. Kromě čistoty designu totiž kovové garnýže unesou i váhu záclony v maxi délce. Nemusíte se bát ani přidat oblíbený závěs. Stačí, když se zaměříte na správný průměr garnýže, a máte vystaráno.

Snadná údržba

Kovové garnýže se výborně udržují. V podstatě nebudete potřebovat nic víc, než je občas omést prachovkou. Při sundávání záclon pro jejich vyprání pak můžete garnýže otřít jemně vlhkým hadříkem a odstranit tak i zbylé nečistoty. Toť vše. Kovová garnýž nepotřebuje žádnou další údržbu.

Kovové garnýže jsou designovým prvkem do všech interiérů. Díky rozmanité nabídce povrchových úprav se dají sehnat v celé řadě provedení. Vyladit si domov do posledního detailu je tak skutečnou hračkou.

Nenechte si ujít

Jak definovat safari styl bydlení, který ovládne rok 2022?

Zajímáte se o svět bytových doplňků a rádi sázíte na to, co je zrovna in? Příští rok se neponese v duchu minimalismu, jako tomu...