Jak bydlet podle horoskopu

on

Jste ohnivé, vzdušné, zemské, nebo vodní znamení? Víte, co by ve vašem příbytku rozhodně nemělo chybět? Podívejte se na naše tipy.

Ohnivá znamení potřebují zklidnit

Lev, Beran a Střelec se považují za nejvíce temperamentní znamení. V jejich domově by rozhodně neměla být použita červená barva. Citlivé duše dráždí a jsou více hádaví. Naopak zklidňující prvky jsou vítány. Dřevěné garnýže, romantické záclony, harmonické barvy. Ivory a písková barva vám dodá klid a mír. Domů si můžete přijít odpočinout a nabrat síly.

Vzdušná znamení potřebují rovnováhu

Mezi vzdušná znamení se řadí Váhy, Vodnář a Blíženec. Tyto osoby jsou často velmi emocionálně nevyrovnaná a přirozeně tíhnou k těkavosti. V jejich domovech je nutné dodržet řád. Věci by měly být stále na svém místě, aby je každý našel. V bytové architektuře by měla převládat rovnováha užitkovosti a krásy. Předměty, které k ničemu neslouží, odložte do vzpomínkové krabice a odneste na půdu nebo darujte. Nelpěte na minulosti.

City na uzdě, to potřebují vodní znamení

Ryby, Štír a Rak se řadí k velmi citlivým znamením. Dokáží se snadno vcítit do ostatních, jsou empatičtí. Často ale ve svých vlastních citech nemají až tak úplně jasno a uklizeno. Tato znamení mohou výborně použít svou nespoutanost a nechat si navrhnout netradiční řešení interiéru. Současně se ale vyvarujte příliš divokým barevným kombinacím. Ještě více by podnítily nevyrovnanost. Provence, industry, hygge styl. To je ten správný směr.

Trochu ozdob neuškodí zemským znamením

Zemská znamení, tedy Panna, Kozoroh a Býk, uvažují často velmi prakticky a pragmaticky. V jejich domově by vždy měl být dokonalý pořádek, někdy to ovšem trochu přehánějí. Aby byl domov harmonický, klidně si pozvěte sezónní dekorace. Oživí váš příbytek a přivedou vás na veselé myšlenky. Je třeba se také radovat a odpočívat.

Už víte, co vašemu domovu nejlépe prospěje?

https://pixabay.com/cs/photos/interi%c3%a9r-architektura-design-budova-5194974/

Nenechte si ujít

Jak definovat safari styl bydlení, který ovládne rok 2022?

Zajímáte se o svět bytových doplňků a rádi sázíte na to, co je zrovna in? Příští rok se neponese v duchu minimalismu, jako tomu...