Jak si naaranžovat svíčky ve vašem příbytku: Tento detail vám přivodí smyslnou atmosféru!

on

V poslední době se popularita používání svíček na zdobení interiéru výrazně zvýšila a nyní patří k základním prvkem v domácnosti. Milujeme je pro celou řadu praktických účelů, ale nejčastěji jen pro vlastní potěšení.

Blikání svíčky vytváří krásné prostředí, které prostě přináší pocit klidu. Pokud hledáte vytvoření útulné nebo intimní atmosféry, osvětlení několika dobře umístěných svíček ve vaší domácnosti může skutečně zvýšit tento efekt. Přidání svíčky vytvoří jemnost ve vaší pokoji, což docílí, že se budete cítit opravdu příjemně.

Ozdobte svůj interiér
Svíčky jsou skvělé detaily do příbytku, které dokážou po vizuální stránce změnit vnímání celého prostoru. V obývacím pokoji či na chodbě plní nejen dekorační, ale i praktickou stránku. Sáhněte po honosných svícnech či vysokých svíčkách, které dodají vašemu prostoru jakýsi honosný nádech.

Večeře ve velkém stylu
V období Vánoc si dáváme více záležet i na výzdobě v kuchyni či jídelně. Použití stylových svíček dodá celému stolu správnou sváteční atmosféru a vy najednou pocítíte pravého ducha Vánoc. Zvolte zlatavé odstíny, které se snadno kombinují is tmavšími barvami a vytvořte si výzdobu snů.

jemné detaily
Nenápadný a jemný detail, který však dokáže s vaším prostorem opravdové divy! Okázalé svícny s historickým podtónem jsou momentálně velmi oblíbené a skvěle se hodí do různých místností vašeho bytu. Na nízkém stolku v obývacím pokoji či na okně se budou vyjímat opravdu dokonale.

minimalistické
Světlé barvy působí velmi čistě a minimalisticky, když k nim ještě přidáte správné osvětlení a jednoduchou výzdobu, výsledek bude stát zato. Inspirovat se můžete i naším výběrem, který nám nápadně připomíná pařížský styl. Bez jemných detailů v podobě svíček to zaručeně nepůjde.

Nenechte si ujít