Zařiďte si svůj interiér v uměleckém stylu: Mezi designérskými trendy kraluje moderní umění!

on

Fascinuje vás umění, design a váš byt byste si chtěli zařídit v tomto stylu? Možná vás právě my inspirujeme k detailům, které později využijete při zařizování vašeho příbytku. Nahlédněte do umění prostřednictvím krásných interiérů a nasiaknite tu správnou atmosféru či inspiraci.

Moderní umění, barevné kombinace, pop art, geometrické útvary, samet … I tak by se dal shrnout styl, který jsme si oblíbili při zařizování bytů. Něco z francouzské elegance smíchané s newyorským ruchem velkoměsta a popreplietané evropským minimalismem. Je jedno, jaký druh umění preferujete, či do jakých materiálů a barev chcete ladit svůj interiér, stačí využít vaši fantazii a naplno ji projevit vedle vašem zařizování bytu.

Čistota a moderní umění
Využijte obrazy svých oblíbených umělců a pověste si je na zeď ve svém obýváku. Kombinujte různé velikosti či barevné kombinace a vytvořte si svou vlastní uměleckou galerii. Pokud nechcete způsobit dojem přecpaná stěn, vsaďte na bílou, kterou nikdy nic nezkazíte. Celý interiér si tím zachová svůj prosvětlený vzhled a vy se v něm budete cítit opravdu příjemně.

Geometrické útvary a ozdobné detaily
Hlavním znakem moderního umění jsou i geometrické útvary, které můžete využít opravdu kdekoliv. Z dlouhodobého hlediska se však nedoporučuje vsadit na výrazné stěny či dlažbu. Vhodnější volbou budou povlaky na polštáře či menší detaily s touto potiskem. V tomto interiéru dominuje pastelová barva a ozdobné dveře, které svým provedením dokonale pasují do celého prostoru.

Jako umělecké plátno
V poslední době jsme si všimli trend, kde se využívá autentičnost umělecké tvorby přímo v interiérech bytu. Ošarpané stěny, které působí jako potřísněné barvou, či povlečení ve stejném uměleckém stylu. Tento trend může působit opravdu stylově, stačí jen umět pracovat s vkusem a mírou.

modernismus
Využijte poznatky z moderního umění a převede je do svých dovedností v souvislosti s vaším bytem. Zařiďte si ho ve stylu pop artu a vsaďte na barevné obrazy a kreativní detaily, které budou dotvářet celkový vzhled vašeho příbytku. Z doplňků se nám líbí atypické tvary váz či ozdoby v pdoobe stromu. Velmi inspirativní a zajímavé!

Samet jako nejnovější trend
Z materiálů, které můžete využít při zařizování vašeho bytu, máte na výběr z několika. Mezi naše nejoblíbenější patří samet v různých barevných provedeních. Mezi ideální kombinace patří odstíny modré a zelené, které dohromady vytvářejí nezaměnitelný efekt. Věřte či ne, ale sametovou pohovku ocení i vaše návštěva.

Domácí knihovny zažívají návrat
Domácí knihovny a útulné místečko pro odpočinek při dobré knize zažívá v interiéru comeback. Obzvláště v době, kdy se knihy považují za doslova vzácnost. Vysoká lampa a pohodlné křeslo vám vytvoří dokonalou atmosféru příjemného večera.

Nenechte si ujít

Jak definovat safari styl bydlení, který ovládne rok 2022?

Zajímáte se o svět bytových doplňků a rádi sázíte na to, co je zrovna in? Příští rok se neponese v duchu minimalismu, jako tomu...