Čas voňavých svíček i teplých čajů je tu! Pustíte podzim i k vám domů?

on

Jedni ho milují, druzí nenávidí. Řeč je o podzimním období plném spadaných listů, sychravého počasí a teplých svetrů či ponožek. Prozradíme vám, čím si ho můžete zpříjemnit! Věřte, že si tohle barevné období můžete zamilovat i vy!

Neopakovatelná atmosféra podzimu

Podzim jako kdyby snad vybízel ke zpomalení. Nohy v teple, horký čaj a příjemné vůně kolem nás. Pokud nepatříte k milovníkům tohoto období, zkuste mu dát šanci. Podzim toho totiž nabízí víc, než se může na první pohled zdát! Posbírejte jablka a upečte ten nejlepší štrúdl, který bude vonět skořicí po celém bytě nebo vyrazte i s dětmi pro listí a kaštany, ze kterých můžete vytvářet nápadité výtvory. Pouštěli jste jako malí draka? Tak proč ho nepouštět i dnes? Podzimní období je zkrátka plné inspirace. Nebojte se upustit uzdu fantazii a podzim si užít! 

Všude dobře, doma nejlépe

Možná, že se i vám zdá přirozené trávit sychravé dny co nejvíce doma. Zkuste si odpočinout u šálku dobrého čaje a posviťte si na čím dál dříve přicházející večer vonnou svíčkou. S takovým plánem na příjemný večer vsaďte třeba na woodwick svíčky, které díky svému unikátnímu dřevěnému knotu vytvoří efekt praskání ohně v krbu. Absolutně podzimní náladu vykouzlí i dlabání dýní či příprava halloweenského kostýmu. K doma stráveným večerům patří bezpochyby i čtení knížek nebo pořádání filmových večerů. Pusťte podzimní atmosféru i k vám domu, a vyzdobte si bydlení podzimními dekoracemi. Podzim je prostě neobyčejné období plné barev a příjemné atmosféry. Užijte si ji se vším všudy!

Šaty dělají podzim

Pokud vás žádné z podzimních aktivit nelákají, zkuste se opřít do obměny skříně! Podzim jakoby si snad přímo žádal revoluci v našich šatnících. Teplé svetry, odstíny oranžové, žluté a khaki barvy nebo pořádné boty na podzimní toulky přírodou jsou přesně tím, bez čeho se podzimní šatník nejednoho milovníka módy neobejde. Navštivte second-hand nebo nakupte oblečení on-line a těšte se z nových kousků! 

Už víte, jak podzim strávíte vy? 

Nenechte si ujít

Jak definovat safari styl bydlení, který ovládne rok 2022?

Zajímáte se o svět bytových doplňků a rádi sázíte na to, co je zrovna in? Příští rok se neponese v duchu minimalismu, jako tomu...