Stylové dětské pokoje: Tyto interiéry nás skutečně okouzlily, nechte se inspirovat!

on

Malé dětské království. I tak lze nazvat pokojíčky, které vám nyní ukážeme. Pomocí pár geniálních nápadů, dokážete vykouzlit opravdu dokonalý prostor pro nejmenší.

Dětský pokojíček je malým soukromým královstvím našich ratolestí. Ačkoli si to častokrát ani neuvědomujeme, to jak hubeňourovi prostor zařídíme, ovlivňuje i jeho osobnost. Důležité je aby v pokojíčku dominovaly veselé barvy, či neobyčejné tvary. Právě to u dětí již v nejútlejším věku podporuje představivost a tvořivost.

malé pohádkově
Skutečný dětský ráj. Přesně tak vypadají tyto pokojíčku. Upoutají energickým designem, originálními tvary, veselými a hravými barvami. Právě zde je vidět jak hodně dokáží dotvořit stylové doplňky. Z čeho jsme opravdu okouzleny je, že takový interiér můžete dopřát i malým školákům. Stačí změnit pár prvků a je to. Fantazii se zde rozhodně meze nekladou.

Pro princezny jako stvořené.

dokonalý minimalismus
Pokud upřednostňujete při dětech spíše jednoduchost, máme pro vás skvělé tipy. Čistý minimalistický design, prosvětlený, vzdušný prostor, jemnost a něžnost. Jedinečný interiér dotvářejí dětské prvky, které však vůbec nepůsobí kýčovitě. Právě naopak. Díky nim opravdu budete mít pocit, že jste se ocitli v pohádkovém světě.

Pro naše nejmenší.

Originální prvek dokáže zázraky
Milujete skutečné designové vychytávky? Tak tyto dětské interiéry vás dostanou. Jsou barevné a upoutají vás okamžitě na první pohled. Nejmenších potěší určitě houpačka umístěna v koruně stromů, či postel ve tvaru domečku. A pokud máte doma studenta, i zde se dá do prostoru implementovat krásný prvek. Svítidlo ve tvaru stromu dodá pokoji punc jedinečnost.

Nenechte si ujít

Jak definovat safari styl bydlení, který ovládne rok 2022?

Zajímáte se o svět bytových doplňků a rádi sázíte na to, co je zrovna in? Příští rok se neponese v duchu minimalismu, jako tomu...