Moderní bydlení v srdci Prahy – objevte ideální místo pro život

on

Rezidenční projekt Byty u parku nabízí příležitost pro každého, kdo hledá ideální bydlení. Byty se nachází ve skvělé lokalitě, kde si na své přijdou milovníci velkoměsta, ovšem i ti, kdo hledají klidné místo pro život.

Elegance a styl

Projekt Byty u parku zahrnuje jedenáct bytových domů s celkem 272 byty a 2 ateliéry. Domy mají maximálně šest nadzemních podlaží, perfektně tak zapadají do okolí současné zástavby. Byty jsou zařízeny minimalisticky a jsou prostorné. Volné byty ke koupi na Žižkově rychle mizí, aktuálně v nabídce zbývá již jen několik málo posledních bytů ke koupi. Nechte se okouzlit krásnou architekturou, skvělou lokalitou a vyberte si z nabídky byt přesně pro sebe.

Výborná lokalita

Byty se nachází v samostatné lokalitě Žižkov. Jde o relativně klidné místo, které má však skvělou občanskou vybavenost – mnoho nákupních i kulturních možností, škol a školek, sportovních center i lékařů a lékáren. Hlavní výhodou je blízkost parku. Jde o park Židovské pece, který plynule navazuje na rezidenci. Nabízí tak ideální místo pro trávení volného času, ať už s dětmi či přáteli – za relaxem, zábavou i sportováním. Na tramvaj a autobus je to přitom pouze pár minut chůze, stále tak budete na blízku centru města.

Místo pro život

Projekt Byty u parku je zaměřen na bydlení v moderním stylu. Nabízí moderní, minimalistický a elegantní prostor, ve kterém můžete prožít klidně celý svůj život. Hlavní snahou bylo dosáhnout synergie moderní architektury, funkčního bydlení a klidné lokality v blízkosti parku. Na Žižkově na vás čekají bohaté možnosti zábavy, kultury, sportu i vzdělávání pro vaše děti. Nechte se okouzlit některým z bytů a vytvořte si prostor pro život dle svých představ.

Byty jsou elegantní, moderní a nabízí komfortní bydlení. To vše ve skvělé lokalitě, kde vám nebude nic chybět.

Nenechte si ujít

Jak definovat safari styl bydlení, který ovládne rok 2022?

Zajímáte se o svět bytových doplňků a rádi sázíte na to, co je zrovna in? Příští rok se neponese v duchu minimalismu, jako tomu...